Korzyści dla
przewoźnika

Wyeliminujemy problem z nadsprzedaży miejsc w różnych systemach informatycznych sprzedaży biletów.

Dołącz
Korzyści dla przewoźnika
Błyskawiczne rozliczenia

Błyskawiczne
rozliczenia

Inteligentny Kontrakt polegający na błyskawicznym rozliczeniu za przejazd pomiędzy pasażerem, przewoźnikiem i Głównym kontraktem Flotea. Dzięki niemu możliwe jest wytworzenie zakupu biletu w technologii blockchain, które zostanie zrealizowane błyskawicznie po wykonaniu usługi. Pasażer realizując zamówienie na przejazd blokuje wartości tokenu FLT do momentu wykonania usługi. Gdy pasażer zostaje dowieziony na miejsce środki zostają automatycznie rozdzielone pomiędzy przewoźnikiem oraz platformą.

Nowoczesna
technologia

Blockchain jest następcą technologii chmurowych, sprowadza się do rozproszenia niektórych kluczowych funkcjonalności platform pomiędzy użytkownikami zasilającymi blockchain. Technologia ta uważana jest obecnie za rewolucyjną w takim stopniu jak rewolucyjne było pojawienie się stron WWW w sieci Internet.

Nowoczesna technologia
Łączenie tras

Łączenie tras

Algorytm wymiany pasażerów - algorytm wyszukujący z zestawu tras propozycje Wymiany pasażerów. Wymiana pasażerów ma na celu zmniejszenie ilości niepotrzebnych przejazdów. Optymalizacji pojedynczych przejazdów - algorytm będzie miał za zadanie odnajdywać mało optymalne trasy oraz wytwarzać propozycję modyfikacji trasy.

Dodatkowe systemy
płatności

Zostaną zaimplementowane dodatkowe systemy płatności internetowych takich jak PayU, PayPal, BitPay. Nastąpi zbudowanie bazy danych przystanków, oznaczenie wszystkich kluczowych przystanków w wybranym regionie.

Dodatkowe systemy płatności