Korzyści dla
pasażera

Aplikacje mobilne, które będą bezpośrednim interfejsem komunikacyjnym dla pasażera. Dzięki nim pasażer będzie mógł błyskawicznie otrzymać oferty na przejazdy lokalne zgodne z miejscem i położeniem geograficznym. System i Interfejs przeznaczony dla użytkownika końcowego potencjalnego pasażera, który dzięki niemu będzie miał możliwość wykorzystania w pełni wszystkich funkcjonalności platformy. Platforma mobilna umożliwia dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie, lokalizuje dokładną lokalizację i zapewnia możliwość błyskawicznego zakupu biletów oraz zgłaszania chęci przejazdów na żądanie.

Korzyści dla pasażera
W każdym miejscu na Świecie

W każdym miejscu
na Świecie

Zaspokojenie potrzeby ułatwionego dostępu do rozkładów jazdy i ofert przejazdów w wybranej bądź aktualnej pozycji geograficznej. Błyskawiczny dostęp do danych dotyczących przejazdów w danym położeniu geograficznym. Możliwość błyskawicznego zakupu biletu bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Zaspokojenie potrzeby zniesienia komplikacji związanych z różnorodnością językową i walutową dzięki zastosowaniu FLT waluty kryptograficznej umożliwiającej zakup biletów bez konieczności używania lokalnej waluty oraz lokalnego języka.

Wygoda w
przejazdach

Dzięki możliwości zidentyfikowania miejsca i określeniu chęci dotarcia w wyznaczone miejsce użytkownik, będzie miał możliwość szybkiego otrzymania najbardziej pasujących ofert na przejazd. Błyskawiczne zakupy, realizowane dzięki integracji e-płatności oraz integracji technologii kryptowalut oraz blockchain, które pozwalają na błyskawiczne transakcje oraz umożliwiają pominięcie problemów związanych z posiadaniem lokalnej waluty. Zastosowanie tego typu rozwiązań umożliwi na wygodne korzystanie z zakupu biletów w szczególności w strefach euroregionów oraz strefach o wysokim natężeniu turystycznym.

Wygoda w przejazdach
Nie masz przy sobie pieniędzy

Nie masz przy sobie
pieniędzy

Miejsce w pojeździe zostaje zablokowane do sprzedaży. Pasażerowi zostaje naliczona należność i błyskawicznie pobierana w momencie wyjścia na n-tym przystanku. Gdy pasażer nie ma wystarczających środków na koncie kierowca jest o tym informowany lub gdy to możliwe nalicza się pasażerowi saldo ujemne, które pasażer musi uzupełnić.

Inteligentne
zamawianie

Dynamiczne zgłoszenie chęci przejazdu przez pasażera z dowolnego miejsca. Zostanie wykonana funkcjonalność wyszukiwania najbliższych połączeń zgodnych z obecnym lub wybranym położeniem użytkownika. Umożliwi to zgłoszenie przejazdu do nadjeżdżających pojazdów w przypadku, kiedy cel jest zgodny z zapytaniem pasażera, a w pojeździe jest wolne miejsce, kierowca dostanie powiadomienie o konieczności odbioru pasażera z danego miejsca.

Inteligentne zamawianie
Każdy środek transportu

Każdy środek
transportu

Inteligentne kontrakty zastosowane w platformie FLOTEA zapewniają obsługiwania każdego środka transportu, zarówno kolei, taxi, autobusu, samolotów, promów, metra, tramwaju, rowerów miejskich itd.

W każdym kraju na
Świecie

Token FLT jest zdecentralizowaną walutą która zapewnia pasażerowi w każdym kraju na świecie możliwość zakupu biletu. Wystarczy że portfel w aplikacji pasażera będzie zasilony tokenami FLT do zakupu biletu.

W każdym kraju na Świecie

Zadowoleni pasażerowie
- opinie