Czym jest token FLT

Wytworzyć nowe tokeny może tylko właściciel kontraktu, osoba która udostępniła go do sieci. Wymiana tokenami odbywa się w zdecentralizowanej sieci Ethereum, wszystkie transakcje są publiczne, każdy może zobaczyć dany transfer znając jego hash. Nie ma możliwości cofnięcia lub przekierowania transakcji po jej wysłaniu (“zaksięgowaniu”), chyba że kontrakt zwróci błąd, wtedy blockchain wraca do stanu sprzed tej transakcji, a waluta jest zwracana do nadawca, co zapobiega sporej liczbie oszustw

Kup token FLT
Czym jest token FLT
Do czego służy FLT

Do czego służy FLT

Dzięki rewolucyjnemy narzędziu do zamawaiani busów wożących pasażerów na trasach międzynarodowych busami w relacji z adresu na adres rozwiązaliśmy problem który istniał od początku w tym systemie. Odwróciliśmy zamawianie busa poprzez wprowadzenie systemu - kierowca do ciebie sam zadzwni. Poprzez wprowadzenie systemu zabierania pasażerów w aplikacji mobilenej i webowej.
Umożliwiamy w krótkim czasie pozyskiwanie zapytań od pasażerów nowym małym firmom i automatyczne rozliczanie się za naszą usługe na zasadzie pre-paid.

Dla kogo FLT

W bazie mamy ponad 500 firm transportowych z całej Polski korzystających z naszego nowoczesnego systemu. Z naszej usługi korzystają pasazerowie wyjeżdżający z Polski do wszystkich krajów Europy w relacji - door to door. A takze pasazerowie przejazdów Autobusowych.

Dla kogo FLT
Co zyskuję mając FLT

Co zyskuję mając FLT

W którą strone zmierzamy z naszym produktem? Na bazie sprawdzonego już systemu do zamawiania pojazdów z adresu na adres. Zaprojektowaliśmy system do zamawiania przewozów na lotniska, to narzędzie bęzie skierowane dla klienta na całym świecie. To narzędzie będzie powiązane z tokenem FLT i rozliczaniem przejazdów smartkontraktem w technologii blochkchain na platformie Ethereum w EC20

Ile zarobie trzymając
FLT

Głównym celem projektu jest globalna ekspansja narzędzia z produktem platformy Flotea B2B i B2C i połączenia a zarazem zdecentralizowania zarządzania przejazdami. Dostrzegamy na świecie bardzo rozdrobniony rynek przewozu osób wszelkimi środlami transportu przewozu osób i brak połączenia systemów zarządzania rozkładami jazdy Autobusów, Lotnictwa, Promów śródlądowych i morskich, przwów kolejowych, taxi, komunikacji miejskiej i każdego środka transportu służącego przewozowi osób na Świecie.

Ile zarobie trzymając FLT
Jak działa FLT

Jak działa FLT

Pierwsza pula przeznaczona dla inwestorów to prawdziwa okazja. Jest nią 5 000 000 FLT w cenie {kurs-aktywny-pobierany-z-sieci} po wyczerpaniu tej puli zostanie uruchomiony kolejna pula inwestycyjna, to 67 000 000 FLT w cenie {kurs-aktywny-pobierany-z-sieci}. Jeżeli skorzystasz z zakupu tokenów w pierwszej fazie będziesz mógł sprzedać FLT na rynku wtórnym z dużym zyskiem.

Jak mogę kupić lub
sprzedać FLT

Każdy inwestor chce wyciągnąć jak najwięcej z zainwestowanej kwoty. Projekt Flotea jest projektem globalnym i rozłozonym na kilka lat. System jest zbudowany w sposób zdecentralizowany a więc wartość tokena będzie rosła w miarę rozbudowywania się sieci połączaeń. Ekspansja na kraje całego świata nie jest niczym ograniczona i mamy nadzieję że każdy kraj zaakceptuje zdecentralizowany niezlażny od żadnego kraju system wymiany pasażerów i sprzedaży biletów na każdy środek transportu.

Jak mogę kupić lub sprzedać FLT
Co mogę kupić za FLT

Co mogę kupić za
FLT

System jest zbudowany w sposób zdecentralizowany a więc demokratyczny, to społeczność przewoźników decyduje głosując kto może przystąpić do systemu a kogo usunąć jeżeli nie stosuje się do ogólnoprzyjętych zasad. Nikt nie zarząda centralnie połączeniami ani ilością wolnych lub zajętych miejsc. To się dzieje automatycznie równolegle w czasie rzeczywistym w całym ekosystemie Flotea.

Ile jest tokenów FLT

Damy narzędzie które będzie zarządzało wymianą pasasażerów w każdym zakądku Świata bez udziału człowieka, każdy podłaczony przewoźnik czy system sprzedaży biletów spowoduje że pasażer jadący ze Sztokcholmu w Szwecji z Tagelbacken 16, do Wellington w Nowej Zelandii na ulicę Bller St. 87 wybierz te dwa miejsca i otrzyma jeden bilet, oraz trasę przejazdu z klikoma rodziajami transportu na przykład Taxi - Metro - Samolot - Autobus - Taxi, zapłaci tokenem FLT a płatność zostanie rozliczona smartkontraktem po obyci każdego odcinka podróży.

Ile jest tokenów FLT

Aktualny kurs FLT