Flotea to rozwiązania
w nowoczesnej technologii

Od 2012 roku budujemy systemy informatyczne do zarządzania transportem przewozu osób. Nasz zespół buduje autorskie oprogramowanie do zamawiania przejazdów i sprzedaży biletów na platformach intenetowych.

Zostań inwestorem
Flotea to rozwiązania
Gotowe narzędzia

Gotowe narzędzia

Dzięki rewolucyjnemu narzędziu do zamawaiania busów wożących pasażerów na trasach międzynarodowych busami w relacji z adresu na adres rozwiązaliśmy problem który istniał od początku w tym rodzaju przewozu osób. Odwróciliśmy zamawianie busa poprzez wprowadzenie systemu - kierowca do ciebie sam zadzwni. Wprowadziliścy nowatorski system zabierania pasażerów.
Umożliwiamy w krótkim czasie pozyskiwanie zapytań od pasażerów firmom przewozowym i automatyczne rozliczanie się za naszą usługę na zasadzie pre-paid. W tym miejscu wprowadzimy token FLT.

Społeczność

Ponad 540 firm transportowych z całej Polski korzystających z naszego nowoczesnego systemu. Z naszej usługi korzystają pasazerowie wyjeżdżający z Polski do wszystkich krajów Europy w relacji - door to door. A także 1500 dużych przewoźników dla przejazdów Autobusowych.

Społeczność
Ekspansja na nowe obszary Flotea

Ekspansja na nowe
obszary

W którą strone zmierzamy z naszym produktem? Na bazie sprawdzonego już systemu do zamawiania pojazdów z adresu na adres. Zaprojektowaliśmy system do zamawiania przewozów na lotniska, to narzędzie bęzie skierowane dla klienta na całym świecie. To narzędzie będzie powiązane z tokenem FLT i rozliczaniem przejazdów smartkontraktem w technologii blochkchain na platformie Ethereum w EC20

Główny cel projektu

Głównym celem projektu jest globalna ekspansja narzędzia z produktem platformy Flotea B2B i B2C i połączenia a zarazem zdecentralizowania zarządzania przejazdami. Dostrzegamy na świecie bardzo rozdrobniony rynek przewozu osób wszelkimi środlami transportu przewozu osób i brak połączenia systemów zarządzania rozkładami jazdy Autobusów, Lotnictwa, Promów śródlądowych i morskich, przwów kolejowych, taxi, komunikacji miejskiej i każdego środka transportu służącego przewozowi osób na Świecie.

Główny cel projektu
Korzyści z inwestycji

Korzyści z inwestycji

Pierwsza pula przeznaczona dla inwestorów to prawdziwa okazja. Jest nią 5 000 000 FLT w cenie {kurs-aktywny-pobierany-z-sieci} po wyczerpaniu tej puli zostanie uruchomiony kolejna pula inwestycyjna, to 67 000 000 FLT w cenie {kurs-aktywny-pobierany-z-sieci}. Jeżeli skorzystasz z zakupu tokenów w pierwszej fazie będziesz mógł sprzedać FLT na rynku wtórnym z dużym zyskiem.

Prognozy
długoterminowe

Każdy inwestor chce wyciągnąć jak najwięcej z zainwestowanej kwoty. Projekt Flotea jest projektem globalnym i rozłozonym na kilka lat. System jest zbudowany w sposób zdecentralizowany a więc wartość tokena będzie rosła w miarę rozbudowywania się sieci połączaeń. Ekspansja na kraje całego świata nie jest niczym ograniczona i mamy nadzieję że każdy kraj zaakceptuje zdecentralizowany niezlażny od żadnego kraju system wymiany pasażerów i sprzedaży biletów na każdy środek transportu.

Prognozy długoterminowe
Jak to działa

Jak to działa

System jest zbudowany w sposób zdecentralizowany a więc demokratyczny, to społeczność przewoźników decyduje głosując kto może przystąpić do systemu a kogo usunąć jeżeli nie stosuje się do ogólnoprzyjętych zasad. Nikt nie zarząda centralnie połączeniami ani ilością wolnych lub zajętych miejsc. To się dzieje automatycznie równolegle w czasie rzeczywistym w całym ekosystemie Flotea.

Co zamierzamy
osiągnąć

Damy narzędzie które będzie zarządzało wymianą pasasażerów w każdym zakądku Świata bez udziału człowieka, każdy podłaczony przewoźnik czy system sprzedaży biletów spowoduje że pasażer jadący ze Sztokcholmu w Szwecji z Tagelbacken 16, do Wellington w Nowej Zelandii na ulicę Bller St. 87 wybierz te dwa miejsca i otrzyma jeden bilet, oraz trasę przejazdu z klikoma rodziajami transportu na przykład Taxi - Metro - Samolot - Autobus - Taxi, zapłaci tokenem FLT a płatność zostanie rozliczona smartkontraktem po obyci każdego odcinka podróży.

Co zamierzamy osiągnąć

Aktualny kurs FLT

Giełdy na których wymienisz FLT