Open Source Flotea

Flotea to bezpłatny system Open Source transportowy w technollogii Blockchain. Wsparcie i dokumentacja są ogólnie dostępne dla globalnej, społeczności użytkowników, współpracowników i programistów. Ty także możesz się zaangażować!

Rozpocznij współpracę
Open Source Flotea
Dołącz Flotea

Dołącz do
społeczności Flotea

Zespół Flotea to grupa oddanych ludzi z całego Świata. Wiele rzeczy cały czas dopracowujemy. Ale wiele elementów platformy wymagaja jeszcze rozbudowy i poprawy. Wystarczy że chcesz i możesz pomóc, a odrazu możesz przystąpić do pracy. Potrzebujemy programistów, koderów, testerów lub tłumaczy i każdego kto choć trochę zna się na budowaniu narzędzi informatycznych.

Społeczność

Społeczność projektu Flotea open source jest bardzo dynamiczna w każdym miejscu rozwoju projektu, ludzie przychodzą i odchodzą, każdy wybiera dobrowolnie czy chce współpracować z nami przy globalnym projekcie. Możesz nam pomóc, jeśli posiadasz zasoby z których możemy skorzystać, lub wiesz jak inne projekty nowocześnie działają w określonych obszarach lub co najważniejsze, robisz to co lubisz i robisz to dobrze i świetnie się przy tym bawisz!

Spolecznosc Flotea
Sam decydujesz Flotea

Sam decydujesz jak
pracujesz

Nie musisz podpisywać z nami żadnej umowy, jeżeli chcesz zacząć pracę nad wybranym zadaniem podaj nam adres swojego portfela Ethereum - zostaniesz nagrodzony tokenem FLT. Niezależnie od tego w jaki sposób chcesz i możesz nam pomóc, nasza globalna społeczność doceni wkład twojej pracy.

Nagradzamy Twoją pracę

Jak wiesz tworzenie projektów OpenSorce jest zwykle darmowe. Ale u nas jest inaczej, my docenimy Twoją pracę nagradzając Cię, zdamy Ci token FLT który możesz zachować, lub sprzedać kiedy jego wartość będzie wzratać. Dołącz do naszej społeczności i bierz udział w globalnym projekcie transportowym FLOTEA.

Nagradzamy Twoją pracę Flotea
Sam decydujesz Flotea

Bądź i twórz u żródła

To jest opcja dla wszystkich platform. Jeśli nie mamy instalatora binarnego, którego szukasz, możesz spróbować zbudować FLOTEA z kodu źródłowego. Jak to działa na każdej platformie, można przeczytać na naszej Wiki. Można pobrać kod źródłowy z Github jako archiwum ZIP. Możesz też sklonować lub rozwidlić nasze repozytorium, co jest zalecane, jeśli planujesz wnieść swój wkład.